Nejdostupnější moderní motocykly
v ČR a SR z dílny CFMOTO a KTMR2R

ceny od 92.990,- (model 300NK)
Nové atraktivní modely
Nové modelové řady
Nové barvy a technika
5 let záruka
na všechny stroje CFMOTO

Novinky

 • Kawasaki KRX1000 - zelená síla

  Abychom si řízení nové Kawasaki KRX1000 pořádně vyzkoušeli, vypravili jsme se do divokého terénu plného kamenitých cest a rychlých pouštních jízd kolem města Moab v Utahu, kde nás opravdu překvapily její schopnosti, ke kterým nepotřebuje žádné další závodní úpravy.

  Číst dále ...

 • Nic než zábava - CFMOTO Gladiator Z1000 Sport

  Čtyřkolka na pásech je v hlubokém prašanu neskutečně zábavná záležitost. Když ale pásy obujete na bugynu a ještě na ni nasadíte kabinu, nemá to chybu a jediné, co vás z vyhřáté kabiny může dostat, je prázdná nádrž.

  Číst dále ...

 • CFMOTO Gladiator X1000 s kabinou DFK

  Na první pohled vypadá celý systém hodně zajímavě a víc než drsnou čtyřkolku připomíná nějaké vozítko pro komunální služby. K dispozici máme relativně novou barevnou kombinaci s matně modrými plasty a modrými pružinami tlumičů. Na první i na druhý pohled to vypadá naprosto dokonale.

  Číst dále ...

Triumph celkem v tichosti představil inovovanou řadu Scramblerů 1200, které v první řadě splňují aktuální emisní normu Euro5. Ostatně na nějaké zásadní inovace je přeci jen trochu brzy. Tyhle motorky jsou na trhu teprve od roku 2019. Za ty dva roky si ale získaly velkou popularitu a prodávají se více než dobře. Motor má přes novou emisní normu stejný výkon 90 koní a krouťák 110 Nm. Zatímco maximum výkonu je k dispozici v nižších otáčkách, krouťák se naopak posunul o 250 otáček výše. 

2022 Triumph Scrambler 1200 FullImage

První Scramblery s Euro5 by se měly dostat na trh v srpnu, což je vzhledem k aktuální situaci ještě s otazníkem. Bohužel by měly také o nějakých 10 až 15 tisíc zdražit. Terénní model aktuálně stojí 378 000,-Kč. Dobré je, že Triumph sladil barevná provedení u XC a XE, no a navíc je tu limitka Steve McQueen. Ta je v tmavě zelené barvě a vypadá zatraceně dobře. Série bude mít jen 1000 kusů a do Čech by se jich mělo dostat asi 5. Cena pravděpodobně překročí 400 000 korun. Ale nestojí to za to?

Triumph Steve McQueen Edition


Nejdostupnější moderní motocykly
v ČR a SR z dílny CFMOTO a KTMR2R

Ceny od 92.990,- (model 300NK)
www.journeyman.cz
Nové atraktivní modely
www.cfmoto.cz
Nové modelové řady
www.cfmoto.cz
Nové barvy a technika
www.cfmoto.cz
5 let záruka